YSM-22K4-MSAN-C050
| Supply voltage | 24 |
| Switch ON distance SAO | 4 mm |
| Number of contacts | 2 x NO |
| Safety Level | Cat. 4, PL e, SIL 3 |
| Connection | PVC, 5 m, 4 wire |
| Housing size [mm] | 36x26x13 |
| Enclosure rating | IP 6K9K |
| Temperature range | -25...+80°C |
| Actuation | Frontal 90° |
| Product Range | Magnetic sensor |
Safety Safety Magnetic-sensor-Cubic-Standard-Cat-4-PL-e-SIL-3 YSM-22K4-MSAN-C050
Magnetic sensor Cubic Standard Cat. 4, PL e, SIL 3
SKU: YSM-22K4-MSAN-C050
Regular price
From 435,00 kr
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
YSM-22K4-MSAN-C050
| Supply voltage | 24 |
| Switch ON distance SAO | 4 mm |
| Number of contacts | 2 x NO |
| Safety Level | Cat. 4, PL e, SIL 3 |
| Connection | PVC, 5 m, 4 wire |
| Housing size [mm] | 36x26x13 |
| Enclosure rating | IP 6K9K |
| Temperature range | -25...+80°C |
| Actuation | Frontal 90° |
| Product Range | Magnetic sensor |
Safety Safety Magnetic-sensor-Cubic-Standard-Cat-4-PL-e-SIL-3 YSM-22K4-MSAN-C050