YSR-22K4-RESE-C050
| Supply voltage | 24 |
| Switch ON distance SAO | 8 mm |
| Number of contacts | 2 x OSSD |
| Safety Level | Cat. 4, PL e, SIL 3 |
| Connection | PVC, 5 m, 8 wire |
| Housing size [mm] | 36x26x13 |
| Enclosure rating | IP 6K9K |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Actuation | RFID random |
| Product Range | RFID sensor |
Safety Safety RFID-sensor-Cubic-Random-Cat-4-PL-e-SIL-3 YSR-22K4-RESE-C050
RFID sensor Cubic Random Cat. 4, PL e, SIL 3
SKU: YSR-22K4-RESE-C050
Regular price
From 1.500,00 kr
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
YSR-22K4-RESE-C050
| Supply voltage | 24 |
| Switch ON distance SAO | 8 mm |
| Number of contacts | 2 x OSSD |
| Safety Level | Cat. 4, PL e, SIL 3 |
| Connection | PVC, 5 m, 8 wire |
| Housing size [mm] | 36x26x13 |
| Enclosure rating | IP 6K9K |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Actuation | RFID random |
| Product Range | RFID sensor |
Safety Safety RFID-sensor-Cubic-Random-Cat-4-PL-e-SIL-3 YSR-22K4-RESE-C050