RTM-0100-000
| Operating Frequency | 31.25 kHz |
| Memory size [byte] | 240 |
| Standard | Proprietary |
| Housing size [mm] | Ø 10 |
| Enclosure rating | IP 68 |
| Housing material | Stainless-steel V2A |
| Temperature range | -40...+95°C |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | RFID |
| Product series | Transponder |
RFID RFID 3125-kHz-Transponder-Extreme-240-Bytes-010-mm RTM-0100-000
31.25 kHz Transponder Extreme 240 Bytes Ø 10 mm
SKU: RTM-0100-000
Regular price
15.600 Ft
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
RTM-0100-000
| Operating Frequency | 31.25 kHz |
| Memory size [byte] | 240 |
| Standard | Proprietary |
| Housing size [mm] | Ø 10 |
| Enclosure rating | IP 68 |
| Housing material | Stainless-steel V2A |
| Temperature range | -40...+95°C |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | RFID |
| Product series | Transponder |
RFID RFID 3125-kHz-Transponder-Extreme-240-Bytes-010-mm RTM-0100-000