V12-54PD-020-UYN
| Cable material | PUR |
| Socket | M12 |
| Supply voltage | 30 |
| Number of outputs | 4 |
| LED | LED |
| Connection | PUR, 2 m, 5 wire |
| Number of pins | 5 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PA TPU UL 94HB |
| Cable length | 2 m |
| Cable color | grey |
| Temperature range | -20...+60°C |
| Wire cross-section | 8 x 0.5 mm2 + 3x 1 mm2 |
| Product Range | Distribution boxes |
Connectivity Accessories Distribution-boxes-M12-SOCKET-5-poles-8-05-mm2-3x-1-mm2-LED V12-54PD-020-UYN
Distribution boxes M12 SOCKET 5 poles 8 x 0.5 mm2 + 3x 1 mm2 LED
SKU: V12-54PD-020-UYN
Contrinex Connectivity Accessories Distribution-boxes-M12-SOCKET-5-poles-8-05-mm2-3x-1-mm2-LED V12-54PD-050-UYN
Regular price
From 22.100 Ft
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
V12-54PD-020-UYN
| Cable material | PUR |
| Socket | M12 |
| Supply voltage | 30 |
| Number of outputs | 4 |
| LED | LED |
| Connection | PUR, 2 m, 5 wire |
| Number of pins | 5 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PA TPU UL 94HB |
| Cable length | 2 m |
| Cable color | grey |
| Temperature range | -20...+60°C |
| Wire cross-section | 8 x 0.5 mm2 + 3x 1 mm2 |
| Product Range | Distribution boxes |
Connectivity Accessories Distribution-boxes-M12-SOCKET-5-poles-8-05-mm2-3x-1-mm2-LED V12-54PD-020-UYN