RLH-C44PA-NIS
| Operating range | 80 mm |
| Operating Frequency | 13.56 MHz |
| Supply voltage | 11...32 |
| Standard | ISO/IEC 15693 |
| Connection | M12 4-pin |
| Housing size [mm] | 40 x 40 (C44) |
| Enclosure rating | IP 68 / IP 69K |
| Housing material | PBTP |
| Temperature range | -25...+80°C |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | IO-Link |
| Product series | Read/write module |
RFID RFID 1356-MHz-Read-write-module-IO-Link-40-40-C44-mm RLH-C44PA-NIS
13.56 MHz Read/write module IO Link 40 x 40 (C44) mm
SKU: RLH-C44PA-NIS
Contrinex RFID RFID 1356-MHz-Read-write-module-IO-Link-40-40-C44-mm RLH-C44PA-NIS
Regular price
₩490,000
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
RLH-C44PA-NIS
| Operating range | 80 mm |
| Operating Frequency | 13.56 MHz |
| Supply voltage | 11...32 |
| Standard | ISO/IEC 15693 |
| Connection | M12 4-pin |
| Housing size [mm] | 40 x 40 (C44) |
| Enclosure rating | IP 68 / IP 69K |
| Housing material | PBTP |
| Temperature range | -25...+80°C |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | IO-Link |
| Product series | Read/write module |
RFID RFID 1356-MHz-Read-write-module-IO-Link-40-40-C44-mm RLH-C44PA-NIS