V12-58PB-000-NYN
| Socket | M12 |
| Supply voltage | 30 |
| Number of outputs | 8 |
| LED | LED |
| Connection | , 0 m, 5 wire + Terminal block |
| Number of pins | 5 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PA TPU UL 94HB |
| Cable length | 0 m |
| Temperature range | -20...+60°C |
| Number of pins | Terminal block |
| Wire cross-section | 16 x 0.34 mm2 + 3x 0.75 mm2 |
| Product Range | Distribution boxes |
Connectivity Accessories Distribution-boxes-M12-SOCKET-5-poles-16-034-mm2-3x-075-mm2-LED V12-58PB-000-NYN
Distribution boxes M12 SOCKET 5 poles 16 x 0.34 mm2 + 3x 0.75 mm2 LED
SKU: V12-58PB-000-NYN
Regular price
From ₩116,000
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
V12-58PB-000-NYN
| Socket | M12 |
| Supply voltage | 30 |
| Number of outputs | 8 |
| LED | LED |
| Connection | , 0 m, 5 wire + Terminal block |
| Number of pins | 5 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PA TPU UL 94HB |
| Cable length | 0 m |
| Temperature range | -20...+60°C |
| Number of pins | Terminal block |
| Wire cross-section | 16 x 0.34 mm2 + 3x 0.75 mm2 |
| Product Range | Distribution boxes |
Connectivity Accessories Distribution-boxes-M12-SOCKET-5-poles-16-034-mm2-3x-075-mm2-LED V12-58PB-000-NYN