RTP-0301-000
| Operating Frequency | 31.25 kHz |
| Memory size [byte] | 240 |
| Standard | Proprietary |
| Housing size [mm] | Ø 30 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PBTP |
| Temperature range | -40...+125°C |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | RFID |
| Product series | Transponder |
RFID RFID 3125-kHz-Transponder-Basic-240-Bytes-030-mm RTP-0301-000
31.25 kHz Transponder Basic 240 Bytes Ø 30 mm
SKU: RTP-0301-000
Regular price
₱1,600.00
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
RTP-0301-000
| Operating Frequency | 31.25 kHz |
| Memory size [byte] | 240 |
| Standard | Proprietary |
| Housing size [mm] | Ø 30 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PBTP |
| Temperature range | -40...+125°C |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | RFID |
| Product series | Transponder |
RFID RFID 3125-kHz-Transponder-Basic-240-Bytes-030-mm RTP-0301-000