DW-AD-623-M5
| Operating range | 1.5 mm |
| Switching frequency max. | 3000 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Open (NO)/IO-Link |
| Connection | PVC, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | M5 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Stainless-steel V2A |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 25 mm |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | IO-Link |
Inductives Sensor Miniature-Classics-Series-600-M5-Embeddable-15-mm DW-AD-623-M5
Miniature Classics Series 600 M5 Embeddable 1.5 mm
SKU: DW-AD-623-M5
Regular price
From 2,739.00 ฿
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
DW-AD-623-M5
| Operating range | 1.5 mm |
| Switching frequency max. | 3000 Hz |
| Supply voltage | 10...30 |
| Polarity | PNP |
| Output | Normally Open (NO)/IO-Link |
| Connection | PVC, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | M5 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | Stainless-steel V2A |
| Temperature range | -25...+70°C |
| Sensor Height | 25 mm |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | IO-Link |
Inductives Sensor Miniature-Classics-Series-600-M5-Embeddable-15-mm DW-AD-623-M5