S12-4FUW-020
| Cable material | PUR |
| Socket | M12 |
| Supply voltage | 250 |
| Connection | PUR, 2 m, 4 wire |
| Number of pins | 4 |
| Enclosure rating | IP 68 / IP 69K |
| Cable length | 2 m |
| Cable color | black |
| Temperature range | -25...+90°C |
| Wire cross-section | 0.34 mm2 |
| Product Range | Cable connector |
| Product series | Right-Angle |
Connectivity Accessories Cable-connector-M12-Right-Angle-SOCKET-4-wires-034-mm2 S12-4FUW-020
Cable connector M12 Right Angle SOCKET 4 wires 0.34 mm2
SKU: S12-4FUW-020
Regular price
From Rp 111.000,00
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
S12-4FUW-020
| Cable material | PUR |
| Socket | M12 |
| Supply voltage | 250 |
| Connection | PUR, 2 m, 4 wire |
| Number of pins | 4 |
| Enclosure rating | IP 68 / IP 69K |
| Cable length | 2 m |
| Cable color | black |
| Temperature range | -25...+90°C |
| Wire cross-section | 0.34 mm2 |
| Product Range | Cable connector |
| Product series | Right-Angle |
Connectivity Accessories Cable-connector-M12-Right-Angle-SOCKET-4-wires-034-mm2 S12-4FUW-020