Preliminary
IDWE-C1525PP-NMK-AN
| Supply voltage | 18...30 |
| Polarity | PNP |
| Connection | PUR, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | 15x25x30 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PA12 |
| Temperature range | -25...+90°C |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | IO-Link |
Inductives Smart Sensor DMS-Smart IDWE-C1525PP-NMK-AN
Travel DMS Smart
SKU: IDWE-C1525PP-NMK-AN
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
Preliminary
IDWE-C1525PP-NMK-AN
| Supply voltage | 18...30 |
| Polarity | PNP |
| Connection | PUR, 2 m, 3 wire |
| Housing size [mm] | 15x25x30 |
| Enclosure rating | IP 67 |
| Housing material | PA12 |
| Temperature range | -25...+90°C |
| Mounting | Embeddable |
| Interface | IO-Link |
Inductives Smart Sensor DMS-Smart IDWE-C1525PP-NMK-AN