RTH-D30QA-ND0
| Operating Frequency | 13.56 MHz |
| Memory size [byte] | 2000 |
| Standard | ISO/IEC 15693 |
| Housing size [mm] | Ø 30 |
| Enclosure rating | IP 68 / IP 69K |
| Housing material | PPA |
| Temperature range | -40...+95°C |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | RFID |
| Product series | Transponder |
RFID RFID 1356-MHz-Transponder-Basic-2000-Bytes-030-mm RTH-D30QA-ND0
13.56 MHz Transponder Basic 2000 Bytes Ø 30 mm
SKU: RTH-D30QA-ND0
Regular price
€12,00
Secure Checkout
Need help? Click here to contact an expert
RTH-D30QA-ND0
| Operating Frequency | 13.56 MHz |
| Memory size [byte] | 2000 |
| Standard | ISO/IEC 15693 |
| Housing size [mm] | Ø 30 |
| Enclosure rating | IP 68 / IP 69K |
| Housing material | PPA |
| Temperature range | -40...+95°C |
| Mounting | Non-embeddable |
| Interface | RFID |
| Product series | Transponder |
RFID RFID 1356-MHz-Transponder-Basic-2000-Bytes-030-mm RTH-D30QA-ND0